2020 ALL-OHIO
Division 2

First Team

Makenna Belcher- 12 Highland

Grace Conrad- 12 Sheridan

Ava Francis- 12 Jonathan Alder

Emmy Klika- 12 Gilmour Academy

Kenzie McConnell- 12 Circleville

Cammy Niesen- 11 Roger Bacon

Corinn Siefring- 12 Tippecanoe

Abigail Walker- 12 John Glenn

Second Team

Taylor Baxter- 12 Bellevue

Hanna Bissler- 12 Notre Dame-Cathedral Latin

Kate Hafer- Bishop Fenwick

Kayla Hardy- 12 Galion

Caroline Jurevicius- Notre Dame-Cathedral Latin

Kathryn Randorf- 11 Gilmour Academy

Colleen Sweeney- 12 Bishop Hartley

Rachel Wildermuth- 12 Tippecanoe

Third Team

Olivia Baumann- Eaton

Camden Black- 10 Meadowbrook

Brynn Brown- 12 Maumee

Ally Cordes- 10 Wyoming

Mollie McVeigh- 12 Perkins

Grace Rivera- Dover

Emma Shepherd- 12 Jonathan Alder

Kendall Stover- 11 Highland

Honorable Mention

Natalie Adams- 12 Triway

Ella Brandewie- 10 Bishop Hartley

Samantha Comer- 12 Galion

Dakota Drenth- 11 Revere

Anna Freeman- 11 Revere

Kami Hay- 12 Bellevue

Elizabeth Kolkowski- Beaver

Brinn MacLellan- 12 Gilmour Academy

Ally Perkins- 11 Sheridan

Kennedy Roshong- Archbishop Alter

Gwen Spengler- 11 Bryan

Faith Stinson- 11 Sheridan

Brooke Talbot- Beaver

Grace Wilking- 12 Roger Bacon

Kara Zaucha- 12 Archbishop Hoban

Elizabeth Ziegler- 11 Perkins

Coach of the Year

Joe Ross Jonathan Alder

Coaches Achievement Award

Danny Coughlin Gilmour Academy

Howard Garcia Tippecanoe

Mandy Fox Sheridan

Lindsay Vannett Maumee

Kelly Zehnder Meadowbrook
.

Division 3

First Team

Journey Blevins- 12 North Union

Kenedi Goon- 12 Crestview

Isabella Granger- 11 Liberty-Benton

Sara Ice- 12 Waynedale

Arora Levengood 12 Tuscarawas Valley

MaKenna Schafer- 12 Huron

Grace Smotek- 12 Independence

Maddie White- 12 Ottawa-Glandorf

Second Team

Kylee Barney- 12 Wheelersburg

Kyleigh Bonnette- 12 Cardington-Lincoln

Katelyn Grimes- 12 Cincinnati Hills Christian Academy

Erin Kaufman- 11 Ottawa-Glandorf

Jenna Martin- 11 Adena

Ashley Merrick- Tuscarawas Valley

Georgi Moody- 12 Huron

Karis Willow- 10 Liberty-Benton

Third Team

Abby Avila- Independence

Audrey Brininger- 10 Cardington-Lincoln

Mollee Chapman- 12 Berkshire

Paige Fisher- 12 Williamsburg

Brooklyn Frey- Garaway

Kiley Kalina- Smithville

Torre Kildow- 12 Union Local

Marissa Mullins- 11 Westfall

Sydney Simonson- 12 Black River

Honorable Mention

Grace Auer- 9 Crestview

Alli Bennett- 12 Zane Trace

Brooke Fatzinger- 11 Smithville

Madison Grimm- 11 Northeastern

Casey Kildow- 12 Union Local

Sydney Koker- 12 Northridge

Samantha LaFon- 12 Ironton

Lucy Montgomery- 11 Crestview

Anna Ramlo- 11 Eastwood

Lilli Schuster- Edison

Kylie Stackhouse- Bluffton

Mckenna Stephens- 12 Willard

Gracie Taliaferro- 10 Independence

Amanda Troyer- Hiland

Olivia Vitaz- 11 Edison

Rylie Wichmann- Cincinnati Hills Christian Academy

Coach of the Year

Amber Gerdeman- Ottawa-Glandorf

Coaches Achievement Award

Don Wood- Huron

Laura Smith- Adena

Allen Perry- Wheelersburg

.
Division 4

First Team

Kylee Brooks- 12 Monroeville

Paige Fortkamp- 12 Fort Recovery

Carsyn Henschen- 11 New Knoxville

Mckenzie Hoelscher- 12 Fort Loramie

Hannah Lyons- 11 Monroeville

Claire Pape- 12 New Bremen

Alana Pohlman- 12 Marion Local

Josie Reinhart- 12 New Bremen

Emma White- 11 Calvert

Second Team

Kendall Bollenbacher- 11 Lincolnview

Aubrey Bouillon- 11 New Riegel

Reese Geise- 12 Lehman Catholic

Abi Lammers- 11 Miller City

Maya Maurer- 12 Fort Loramie

Hannah Miller- 10 Calvert

Mia Niekamp- St. Henry

Elizabeth Scheckelhoff- 12 Leipsic

Third Team

Kendra Ackerman- 12 Buckeye Central

Brennah Arnold- 12 Dalton

Ellie Gabel- 11 New Knoxville

Diana Heitkamp- 12 New Bremen

Ashlyn Jones- 12 Calvert

Sydney Lyons- 12 Shekinah Christian

Whitley Rammel- 11 Fort Recovery

Grace Wasserman- 11 Old Fort

Honorable Mention

Lydia Ackerman- 12 Buckeye Central

Emily Baker- 11 Troy Christian

Kendal Bonney- 11 North Central

Brooklynn Downing- 10 McComb

Brianna Ebel- 12 Lincolnview

Catherine Klopp- 12 Mohawk

Dyllan Knoll- 11 St. Paul

Katelyn Lesko- 12 Mineral Ridge

Faith Maloney- 11 South Webster

Kendall Monnin- 12 Russia

Ashley Mullenhour- Jackson Center

Makayla Osborn- 12 Heartland Christian

Heidi Rethman- 12 Marion Local

Ashley Scott- 12 Russia

Pyper Sharkins- 12 Lehman Catholic

Danielle Vuletich- 12 Western Reserve

Ivy Wolf- 12 Minster

Coach of the Year

Meg Lageman New Knoxville

Coaches Achievement Award

Lori Rombach Calvert

Diana Kramer New Bremen

Kendra Snook Monroeville