Division 1 & 2

First Team

Circleville           Kenzie McConnell- Player of the Year

Miami Trace      Olivia Fliehman

Unioto               Kacey Pierce

Waverly            Carli Knight

Circleville         Jayla Parsons

Logan Elm        Kaiya Elsea


Second Team

Fairfield Union        Olivia Spillers

Chillicothe              Stephanie Hirsch

Miami Trace           Chloe Scott

Unioto                    Ava Eldridge

Washington CH     Brittney Wilson

Hillsboro                Gracie Dean


Honorable Mention


Miami Trace             Gracey Ferguson

Miami Trace             Laura Robinson

Chillicothe                Katie Conner

Washington CH        Aaralyne Estep

Fairfield Union         Alaina Berkfield

Waverly                   Sarah Thompson

Circleville                Morgan Blakeman

McClain                  Maddy Crawford


Coach of the Year

Miami Trace         Doug Mace



Division 3

First Team

Wheelersburg     Kylee Barney - Player of the Year

Adena                 Jenna Martin

Westfall              Marissa Mullins

Northwest           Haidyn Wamsley

Westfall              Kristin Phillips

Huntington         Megan Steele


Second Team

Adena                 Camryn  Carroll

Southeastern      Hannah Lougheed

Wheelersburg      Lauren Jolly

Zane Trace          Alli Bennett

North Adams        Delaney Harper

Minford                Ally Coriell


Third Team

Faifield Local     Layla Hattan

Northwest        Reagan Lewis

North Adams     Sierra Kendall

Adena                Ellie Harper

Wheelersburg    Emily Boggs

Huntington        Allison Basye


Honorable Mention

Westfall             Claire Latham

Zane Trace        Laynee Hill

Southeastern     Lexie Lockwood

Portsmouth        Madison Perry

Wheelersburg     Kaylee Darnell

Huntington        Katie Hirsch

North Adams     Wylie Shipley

Adena                Ari DaRif

Zane Trace      Lexi Scott

Northwest        Ava Jenkins

Ports West     Eden Cline

Minford        Livi Shonkwiller


Coach of the Year

Adena  Laura Smith


Division 4

First Team

South Webster    Faith Maloney - Player of the Year

Notre Dame        Claire  Detwiller

Notre Dame        Ava Hassel

South Webster    Briana Claxon

Eastern Pike       Skylar White

Peebles            Jacey Justice


Second Team


Paint Valley                Olivia Smith

South Webster           Graciana Claxon

Glenwood                   Shelby Easter

Eastern Pike              Andee Lester

Portsmouth Clay        Shaley Munion

South Webster          Gwen Messer


Honorable Mention

Green                       Kame Sweeney

Notre Dame             Annie Dettwiller

Western Pike           Brooklyn Leedy

Paint Valley             Kaitlin Potts

South Webster        Isabelle Claxon

Western Pike           Kenzi Ferneau

Paint Valley             Averi McFadden

East                        Grace Smith

Manchester             Brooke Kennedy

Western Pike           Paige Davis

Whiteoak                Jeanette Cox


Coach of the Year

South Webster - Darcee Claxon


Senior All Stars

Division 1 & 2

Kenzie McConnell

Olivia Fliehman

Kacey Pierce

Carli Knight

Jayla Parsons

Olivia Spillers

Stephanie Hirsch

Chloe Scott

Brittney Wilson


Division 3

Kylee  Barney

Haidyn  Wamsley

Kristin Phillips

Lauren Jolly

Alli Bennett

Delaney Harper

Ally Coriell

Layla Hattan

Emily Boggs


Division 4

Claire  Detwiller

Ava Hassel

Skylar White

Jacey Justice

Shelby Easter

Andee Lester

Shaley Munion

Gwen Messer